Alle Visualisatisierungen sind anschaulich. Erfahren Sie mehr von der Dekoration

 • curtain_bg curtain_shadow
  curtain_1
  curtain_2
  curtain_3
  curtain_1
Zusammenfassung
Stoff Ändern
Breite cm Ändern
Preis pln

Wimpelkettersteller

Stoff wählen

Breite Ihrer Wimpelkette cm

Voriger Schnitt

Nächster Schritt

Burgee fabric Ändern
Ribbon fabric Ändern
Preis pln
Stücke

Voriger Schnitt

Ozdobne chorągiewki  rozweselą każdy dom, ogród i balkon. Kolorowe proporczyki wspaniale udekorują letnie przyjęcie urodzinowe, przedszkolną salę zabaw, czy sypialnię Twojego dziecka.  Długie bądź krótkie. Zdecyduj sam.

Ważne:

 • pojedyncza chorągiewka to trójkąt o wymiarach:19,5cm x 21cm x 21cm,
 • szerokość taśmy: 2cm, długość taśmy dodanej po każdej stronie: 20cm,
 • taśma wykończona jest rzepem ułatwiającym zawieszenie dekoracji,
 • zamówienia dokonujemy podając ilość chorągiewek w jednym proporczyku,
 • po zaprojektowaniu proporczyka możemy zamówić ich kilka sztuk (a każdy będzie liczył tyle samo chorągiewek),
 • taśma proporczyka może być wykonana z tej samej co chorągiewka lub z tkaniny jednokolorowej,
 • minimalny wymiar proporczyka to 3 chorągiewki, a maksymalny to 43 chorągiewki.

 

 

Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić kupione produkty z kategorii akcesoriów możesz to zrobić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Poinformuj nas o tym wcześniej mailowo lub telefonicznie i odeślij paczkę na nasz adres. Koszt transportu pokryjemy my w przypadku zgłoszenia wady lub niezgodności produktu z zamówieniem. Po otrzymaniu przesyłki zwrócimy kwotę płatności nie później niż 14 dni od dnia zawiadomienia nas o zwrocie.

Jeśli Twoje zamówienie zgadza się z projektem według którego zostały wykonane dekoracje szyte na miarę lub tkaniny na metry, ale z jakiś przyczyn nie jesteś w pełni zadowolony, niestety nie możemy przyjąć takich zwrotów. Zamówienie na indywidualny projekt wykonywane jest według Twoich wskazówek/wymiarów/łączeń taknin itp. i w związku z tym nie jest możliwa dalsza odsprzedaż takiej dekoracji. Dotyczy to wszelkich produktów niefabrykowanych, przygotowywanych według indywidualnych potrzeb klienta i jego specyfikacji. 

W przypadku zamówienia dekoracji na miarę/tkanin na metry przyjmujemy reklamacje ich wad lub niezgodności z zamówioną specyfikacją. Uznanie reklamacji polega na jak najszybszej naprawie wady lub dosłaniu prawidłowo wykonanej dekoracji.

Oferujemy następujace formy platności:

- przelew tradycyjny - konto do przelewów krajowych w PLN oraz zagranicznych w Euro

- szybkie płatności Przelewy24.pl - płatności elektroniczne oraz karty kredytowe.

Nie ma możliwości zakupu z płatnościa przy odbiorze ze wzgledu na indywidualny charakter dekoracji szytych na miarę i tkanin w sprzedaży na metry. Zamówienia takie przechodzą do realizacji dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Do każdego zamówienia możemy wystawić fakturę Vat, dane do faktury należy podać w formularzu zamówienia.

Twoje zamówienie przechodzi do realizacji natychmiast po otrzymaniu przez nas pełnej kwoty.

 

Czas realizacji różni się w zależności od rodzaju dekoracji:

- tkaniny na metry - ok. 2 tygodni

- dekoracje szyte na miarę - 3 do 4 tygodni

- akcesoria - do 7 dni.

Zamówione dekoracje przesyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Zawsze otrzymasz numer przesyłki do śledzenia. Koszt transportu to 18zł na terenie Polski. Zakupy w kwocie powyżej 500zł objęte są darmową przesyłką.

Realizujemy też wysyłki zagraniczne na terenie Europy. Koszty transportu naliczane są według kraju dostawy w formularzu zamówienia. Zamówienia w kwocie powyżej 500 Euro objęte są darmową przesyłką.

 

 

 

 

Wir verwenden Cookies auf unserer Website, um Ihren Besuch effizienter zu machen und Ihnen mehr Benutzerfreundlichkeit bieten zu können. Cookies sind kleine Textdateien, die beim Aufrufen von Websites auf Ihrem Computer oder Mobiltelefon abgelegt werden. Mehr
Einverstanden