Alle Visualisatisierungen sind anschaulich. Erfahren Sie mehr von der Dekoration

 • curtain_bg curtain_shadow
  curtain_1
  curtain_2
  curtain_3
  curtain_1
Zusammenfassung
Stoff Ändern
Breite cm Ändern
Höhe cm Ändern
Innenfutter Mangel Ändern
Kettenseite Ändern
Preis pln

Römischen Rolalladenersteller

Stoff wählen
A cm
B cm

Voriger Schnitt

Nächster Schritt

Łącz tkaniny
Sie können anderer Stoffauschnitt wählen

Voriger Schnitt

Nächster Schritt

Römische Rolladem benötigen keinen Innenfuter. Es ist aber möglich den Innenfutter anzunähen, wenn Sie der Innerraun verdunkeln oder Ihre Dekorationen verstärken wollen.

kolor biały
zaciemnienie średnie
100% poliester

kolor ecru
zaciemnienie średnie
100% poliester

biały kolor
zaciemnienie 80%
100% poliester

kolor ecru
zaciemnienie 80%
100% poliester

Voriger Schnitt

Nächster Schritt

Stoff Ändern
Kettenseite Links Ändern
Breite cm Ändern
Höhe cm Ändern
Innenfutter Mangel Ändern
Preis pln
Stücke

Voriger Schnitt

Roleta rzymska to elegancka dekoracja okna, która pasuje zarówno do klasycznych jak i do nowoczesnych wnętrz.  Może być montowana wewnątrz i na zewnątrz wnęki, do ścian lub do sufitu. W ofercie pracowni mamy mechanizmy z systemem łańcuszkowym, fiszbinami i aluminiowym obciążnikiem. Montaż i konserwacja rolet rzymskich są dosyć proste i dzięki temu coraz częściej goszczą one nie tylko w "dorosłych" ale też w "dziecięcych" wnętrzach.

Ważne:

 • długość rolety powinna mieścić się w przedziale 60cm do 350cm, a jej szerokość to 60cm do 260cm,
 • rolety, których szerokość przekroczy 130cm będą zszywane z dwóch części (wynika to z szerokości brytu tkaniny oferowanej przez producenta - przeważnie 137cm)
 • rolety o różnej wysokości nie będą miały poprzeczek na identycznej wysokości
 • rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne - wzory nie są pasowane
 • tolerancja rozmiarów +/- 2cm
 • maksymalnie podciągnięta roleta ma wysokość około 25cm - proszę to uwzględnić wybierając miejsce montażu rolety, aby nie przeszkadzała ona przy otwieraniu okna
 • głębokość mechanizmu rolety to około 4cm
 • przy montażu rolety wewnątrz wnęki proszę zostawić po ok. 0,5cm luzu z każdej strony, aby roleta swobodnie pracowała
 • przy montażu na zewnątrz wnęki roleta powinna wystawać na szerokość minimum ok. 4cm z każdej strony wnęki
 • zalecanym sposobem czyszczenia rolety jest pranie chemiczne.

 

 

Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić kupione produkty z kategorii akcesoriów możesz to zrobić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Poinformuj nas o tym wcześniej mailowo lub telefonicznie i odeślij paczkę na nasz adres. Koszt transportu pokryjemy my w przypadku zgłoszenia wady lub niezgodności produktu z zamówieniem. Po otrzymaniu przesyłki zwrócimy kwotę płatności nie później niż 14 dni od dnia zawiadomienia nas o zwrocie.

Jeśli Twoje zamówienie zgadza się z projektem według którego zostały wykonane dekoracje szyte na miarę lub tkaniny na metry, ale z jakiś przyczyn nie jesteś w pełni zadowolony, niestety nie możemy przyjąć takich zwrotów. Zamówienie na indywidualny projekt wykonywane jest według Twoich wskazówek/wymiarów/łączeń taknin itp. i w związku z tym nie jest możliwa dalsza odsprzedaż takiej dekoracji. Dotyczy to wszelkich produktów niefabrykowanych, przygotowywanych według indywidualnych potrzeb klienta i jego specyfikacji. 

W przypadku zamówienia dekoracji na miarę/tkanin na metry przyjmujemy reklamacje ich wad lub niezgodności z zamówioną specyfikacją. Uznanie reklamacji polega na jak najszybszej naprawie wady lub dosłaniu prawidłowo wykonanej dekoracji.

Oferujemy następujace formy platności:

- przelew tradycyjny - konto do przelewów krajowych w PLN oraz zagranicznych w Euro

- szybkie płatności Przelewy24.pl - płatności elektroniczne oraz karty kredytowe.

Nie ma możliwości zakupu z płatnościa przy odbiorze ze wzgledu na indywidualny charakter dekoracji szytych na miarę i tkanin w sprzedaży na metry. Zamówienia takie przechodzą do realizacji dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Do każdego zamówienia możemy wystawić fakturę Vat, dane do faktury należy podać w formularzu zamówienia.

Twoje zamówienie przechodzi do realizacji natychmiast po otrzymaniu przez nas pełnej kwoty.

 

Czas realizacji różni się w zależności od rodzaju dekoracji:

- tkaniny na metry - ok. 2 tygodni

- dekoracje szyte na miarę - 3 do 4 tygodni

- akcesoria - do 7 dni.

Zamówione dekoracje przesyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Zawsze otrzymasz numer przesyłki do śledzenia. Koszt transportu to 18zł na terenie Polski. Zakupy w kwocie powyżej 500zł objęte są darmową przesyłką.

Realizujemy też wysyłki zagraniczne na terenie Europy. Koszty transportu naliczane są według kraju dostawy w formularzu zamówienia. Zamówienia w kwocie powyżej 500 Euro objęte są darmową przesyłką.

 

 

 

 

Wir verwenden Cookies auf unserer Website, um Ihren Besuch effizienter zu machen und Ihnen mehr Benutzerfreundlichkeit bieten zu können. Cookies sind kleine Textdateien, die beim Aufrufen von Websites auf Ihrem Computer oder Mobiltelefon abgelegt werden. Mehr
Einverstanden