CZĘSTE PYTANIA

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji tkanin na metry wynosi 2-3 tygodni, dekoracji szytych na miarę 3-4 tygodnie, a akcesoriów do 5 dni roboczych.

Czy mogę otrzymać fakturę Vat?

Oczywiście, proszę wypełnić formularz przy zamówieniu.

Jak łączyć tkaniny?

Jeśli chcemy połączyć dwie tkaniny zasłonowe to należy sprawdzić, czy mają tą samą gramaturę (inaczej grubość, która podana jest w opisie tkaniny), ponieważ wtedy zszycie wygląda najlepiej. By mieć pewność, że zasłona lub roleta, w której łączymy tkaniny wygląda dobrze, posługujmy się tkaninami z jednej kolekcji.

Czy ceny podane przy tkaninach to ceny za 1 metr bieżący?

Tak, oznaczenie np. 119 zł/mb oznacza cenę za 1 metr bieżący tkaniny o szerokości bryty podanej w jej opisie szczegółowym - zazwyczaj jest to 137cm.

Czy mogę coś zmienić w złożonym już zamówieniu?

Zmian w zamówieniu można dokonać przed jego opłaceniem, ponieważ dopiero zaksięgowanie wpłaty powoduje przejście zamówienia do realizacji. Wtedy po prostu należy nie opłacać zamówienia, a złożyć następne o zmienionych parametrach i je opłacić.

Co zrobić, aby uchronić dekoracje przed kurczeniem się?

Przed przystąpieniem do szycia należy tkaninę poddać działaniu wilgoci (dekatyzacja) tak, aby potem tkanina się nie wstąpiła. Można je delikatnie namoczyć lub przeprasować żelazkiem z parą. Tkaniny, z których są szyte dekoracje w  naszej pracowni zawsze wcześniej są poddawane takiemu procesowi i dzięki temu zasłony i inne dekoracje zachowują swoje wymiary w trakcie użytkowania. Zalecanym sposobem na czyszczenie dekoracji jest pranie chemiczne, które zapobiega kurczeniu się tkanin i utrzymuje dekoracje w dobrej formie.

Czy jest możliwość sprowadzenia tkaniny, której nie ma w ofercie sklepu?

Tak, proszę podać jakiej tkaniny szukasz: nazwę wzoru, kolekcji lub producenta, a jeśli po prostu szukasz tkaniny np. w samoloty też spróbujemy pomóc.

Które tkaniny nadają się na pościel, a które na zasłony, narzuty, czy obicia?

W opisie szczegółowym każdej tkaniny jest podana jej gramatura, czyli grubość. Na pościel najlepsze będą tkaniny o gramaturze 205gr/m2 i mniejszej, natomiast te o gramaturze 220gr/m2 i większej są doskonałe na zasłony, narzuty i lekką tapicerkę.

Czy współpracujecie z architektami wnętrz lub salonami dekoracji okien?

Tak, zapraszamy wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do naszych tkanin na zasadach stałej współpracy na korzystnych warunkach. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas a otrzymasz specjalną ofertę współpracy.

 

 

 

Wir verwenden Cookies auf unserer Website, um Ihren Besuch effizienter zu machen und Ihnen mehr Benutzerfreundlichkeit bieten zu können. Cookies sind kleine Textdateien, die beim Aufrufen von Websites auf Ihrem Computer oder Mobiltelefon abgelegt werden. Mehr
Einverstanden